W chwili obecnej posiadamy następujące ofert pracy, zachęcamy Państwa do przesyłania CV.

1.Specjalista ds. Sprzedaży Internetowej
Miejsce pracy: Świdnik

Wymagania:

  • Biegła znajomość obsługi komputera i swobodnego poruszania się w internecie – WARUNEK KONIECZNY
  • Znajomość języka niemieckiego – WARUNEK KONIECZNY
  • Mile widziana znajomość programów graficznych

  • Minimum średnie wykształcenie
  • Dobra organizacja pracy, samodzielność, skrupulatność i zaangażowanie w realizację powierzonych zadań
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Doświadczenie w e-sprzedaży będzie dodatkowym atutem
  • Mile widziana znajomość obsługi serwisu allegro.pl

Zakres obowiązków:
  • Telefoniczna oraz mailowa obsługa klientów detalicznych
  • Obsługa zadań związanych ze działalnością sklepów internetowych
  • Prowadzenie sprzedaży internetowej poprzez serwis aukcyjny - allegro.pl
  • Tworzenie, wprowadzanie i aktualizacja danych dotyczących produktów (zdjęć, opisów i szczegółów technicznych)
  • Kontrola doboru asortymentu, obsługa i administrowanie bazą danych produktów
  • Utrzymanie kategorii i produktów zgodnie ze standardami obowiązującymi w firmie
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w formie umowy o pracę (pierwsza czasowa, docelowo stała).
  • Ciekawa praca w przyjaznej atmosferze, w młodym i sympatycznym zespole
  • Możliwości rozwoju zawodowego i wdrażania własnych pomysłów

  • Stabilne miejsce pracy

Fakt, że nasi pracownicy wiążą z naszą firmą swoją przyszłość zawodową bardzo nas cieszy. Brak zmian personalnych wśród naszej załogi jest dla nas wyznacznikiem, że dajemy naszym pracownikom poczucie bezpieczeństwa i stabilizacji. Oferujemy zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, a klarowny zakres obowiązków gwarantuje bezkonfliktowy przebieg pracy. Naszym pracownikom zapewniamy regularne stałe wynagrodzenie na dobrym poziomie.

CV z dopiskiem PRACA prosimy wysyłać na adres:

F.H. KABIS
DYWANY ŁUSZCZÓW
Łuszczów I 73
20-258 Lublin

lub e-mailem: praca@dywany-luszczow.pl

W CV prosimy koniecznie dopisać następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji /zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97.r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883/.