27-04-2022

Kolekcja dywanów ANDRE została stworzona z myślą o osobach, które nie chcą poświęcać zbyt wiele czasu na pielęgnację dywanów. Możliwość prania ich w pralce sprawia, że utrzymanie czystości w danym pomieszczeniu staje się banalnie łatwe. Na co dzień wystarczy jedynie odkurzanie dywanu. Niskie runo tworzy barierę dla kurzu i brudu, co z pewnością docenią również osoby z alergiami oraz posiadające w domu zwierzęta.

14-04-2022

Zbliża się Wielkanoc, Z okazji Świąt Wielkiej Nocy życzymy naszym Klientom i Współpracownikom przede wszystkim dużo zdrowia, spokoju i odpoczynku od codziennych trosk.

30-03-2022

Dywany z kolekcji BOTANIC to seria wyjątkowych i bardzo praktycznych produktów. Strukturalne runo składające się z tradycyjnie ciętego włosia, oraz to z pętelek sprawia, że dodatek ten rewelacyjnie sprawdzi się w środku, jak i na zewnątrz domu. Jest on bowiem w pełni odporny na warunki atmosferyczne, a jego czyszczenie jest bardzo szybkie i łatwe.

01-03-2022

W obliczu wydarzeń, mających miejsce za naszą wschodnią granicą, chcielibyśmy wesprzeć wszystkich, którzy musieli z dnia na dzień opuścić swoje domy i uciekać. Nieodpłatnie przekażemy wykładziny do miejsc, w których zatrzymują się osoby uciekające przed wojną. Ma to na celu utrzymanie ciepła, przyjaznych warunków, oraz stworzenie komfortowego miejsca do spędzania czasu dla najmłodszych.

Strona 1 z 53  > >>