03-12-2019

BUNNY to wyjątkowo miękki i przyjemny w dotyku dywan, który idealnie imituje prawdziwe futro królika. Jest naturalnie ciepły i przytulny, a swoją lekkość zawdzięcza włóknom poliestrowym. Dywan doskonale zaprezentuje się zarówno w pokoju dziennym w pobliżu kominka, fotela lub sofy jak i w pokoju dziecięcym, gdzie jego miękka struktura zapewni najwyższy komfort użytkowania.

29-11-2019

Piłkarze Akademii Świdniczanki rocznika 2010 pod wodzą trenera Piotra Bednarka zajęli 4. miejsce w lidze Orlikowej Żaka na wiosnę w sezonie 2019. Oprócz tego w okresie zimowym drużyna przywoziła wiele pucharów i medali z turniejów halowych, w których wygrywali, bądź zajmowali czołowe miejsca. Nasz firma ufundowała kolejny piękny komplet strojów dla całej grupy.

13-11-2019

Pokój dziecka to nie tylko miejsce wypoczynku i nauki, ale przede wszystkim kraina zabaw i przygód - dlatego dywan musi być bezpiecznym miejscem dla dzieci. Dywany PETIT będą świetnie chronić przed zimnem podłogi i pozwolą Państwu stworzyć wymarzoną aranżację pokoju dziecka.

25-10-2019

Jest nam miło poinformować, że w ostatnim czasie pomogliśmy sfinansować zakup nowych strojów dla zawodników jednej z drużyn LKS PIASKOVIA PIASKI tj. Orlika Starszego. Drużyna pod opieką trenera Jakuba Bomby osiąga coraz lepsze wyniki sportowe i zawodnicy będą nadal rozwijać swoją pasję jaką jest piłka nożna. Mamy nadzieję, że poprzez naszą pomoc ułatwimy ambitnym i utalentowanym zawodnikom drogę do realizacji ich sportowych celów oraz przyczynimy się do tego aby z dumą wprowadzali w życie swoje marzenia.

Strona 1 z 44  > >>