23-12-2022

Cudownych, radosnych, pogodnych, spokojnych i pełnych ciepła rodzinnego Świąt Bożego Narodzenia, upływających we wspaniałej atmosferze oraz wszelkiej pomyślności zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym, a także samych sukcesów i wielu radosnych chwil w nadchodzącym 2023 roku.

05-12-2022

W związku z wieloma zapytaniami ze strony naszych klientów przedstawiamy harmonogram pracy naszych sklepów w grudniu. Tradycyjnie, jak co roku będziemy pracować w niedziele.

28-11-2022

Połączenie pięknego wyglądu, funkcjonalności i ekologii wydaje się niemalże niemożliwe. Jednak dzięki nowoczesnym technologiom produkcji udało nam się stworzyć kolekcję dywanów, która łączy w sobie te trzy, bardzo ważne cechy. Kolekcja dywanów TWIN to produkty wykonane z bawełny pochodzącej z recyklingu. Dzięki temu życie w zgodzie z naturą staje się jeszcze łatwiejsze.

25-10-2022

Kolekcja dywanów JADE została stworzona w 100% z wełny. Jest to surowiec naturalny i w pełni odnawialny. Jej właściwości idealnie sprawdzą się w domach, w których ciężko utrzymać właściwą wilgotność powietrza. Wełna to zdecydowanie najlepszy, naturalny materiał, z jakiego można produkować dywany.

Strona 1 z 55  > >>