15-09-2022

Dywany z kolekcji ANTIKA to wyjątkowo praktyczne produkty. Ich dodatkową zaletą jest ekologiczny skład – aż 80% to naturalna bawełna. Dzięki temu życie w zgodzie z przyrodą jest o wiele łatwiejsze. Zastosowanie nowoczesnej technologii drukowania wzorów pozwala nam na nieograniczone możliwości kolorystyczne. Metoda ta pozwoliła na uzyskanie najwyższej jakości runa oraz wyrazistych wzorów i kolorów, które nie ścierają się pod wpływem użytkowania i prania.

25-08-2022

Przez wiele lat kolor beżowy był odsyłany na dalszy plan w aranżacjach wnętrz. Jednakże już od kilku sezonów kolor ten jest niekwestionowanym TOP1 wśród wyborów projektantów. Stosowana w różnych odcieniach, w połączeniu z innymi kolorami lub samodzielnie - jest niezwykle piękna i elegancka.

22-07-2022

Kolekcja nowoczesnych dywanów ELITRA została stworzona, by nawet w skromnym pomieszczeniu wprowadzić odrobinę elegancji, szyku i prestiżu. Delikatne, bardzo modne wzory sprawią, że każde wnętrze nabierze nowego charakteru. Akryl jako jeden z najlepszych materiałów gwarantuje, że zadowolenie z jakości wykonania i piękny design będzie zachwycał zarówno domowników, jak i gości przez wiele kolejnych lat.

23-06-2022

Dywany vintage z kolekcji VINCI to idealny balans pomiędzy klasyką i nowoczesnością. Połączenie pięknych motywów z eleganckimi kolorami sprawi, że każde pomieszczenie nabierze elegancji, szyku i stanie się wyjątkowo komfortowe. Motywy w stylu retro idealnie wkomponują się jako uzupełnienie stylu klasycznego, ale również jako niebanalna dekoracja w nowoczesnych wnętrzach. Zastosowanie dwupoziomowego runa dodatkowo pogłębia efekty wizualne oraz sprawia, że chodzenie po dywanie boso to czysta przyjemność i ogrom komfortu.

Strona 1 z 54  > >>