12-02-2024

Kolekcja JUTE to płasko tkane dywany z juty. Dzięki zastosowaniu naturalnego, jutowego włókna prezentowane dywany są nie tylko wyjątkowo trwałe, ale także przyciągają uwagę swoją surową elegancją.

10-01-2024

Dywany z kolekcji PATCHWORK to najnowsza propozycja dla osób, które lubią dodatki inspirowane naturą, jednocześnie ceniąc sobie praktyczne rozwiązania. Łatwy w czyszczeniu dywan patchworkowy przedstawia imitację skóry bydlęcej, która jest motywem coraz częściej wykorzystywanym w aranżacji wnętrz. Przedstawienie skóry bydlęcej w nowy sposób sprawia, że wzór ten zyskuje na nowoczesności.

22-12-2023

Cudownych, radosnych, pogodnych, spokojnych i pełnych ciepła rodzinnego Świąt Bożego Narodzenia, upływających we wspaniałej atmosferze oraz wszelkiej pomyślności zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym, a także samych sukcesów i wielu radosnych chwil w nadchodzącym 2024 roku.

18-12-2023

Kolekcja dywanów VILLA to esencja prostoty i funkcjonalności. Każdy z dywanów wykonany jest z najwyższej jakości wełny, co gwarantuje, że dywan będzie trwały i praktyczny w codziennym użytkowaniu. Technika płaskiego tkania sprawia, że dywany te doskonale sprawdzają się w każdym rodzaju wnętrza, od nowoczesnych i minimalistycznych po klasyczne czy też w stylu retro i vintage.

Strona 1 z 60  > >>