03-09-2021

Dywany z kolekcji JOY stworzone zostały z myślą o najmłodszych. Z pewnością wprowadzą jeszcze więcej ciepła i radości w pokoju każdego młodego odkrywcy. Ciekawe wzory i struktura dywanu dodatkowo rozbudzą wyobraźnię i zachęcą do wielogodzinnych zabaw.

15-08-2021

Kolekcja dywanów NOBLE inspirowana jest kolorami natury, dzięki czemu przynosi ukojenie i spokój dla wszystkich domowników. Zastosowanie wyjątkowo miękkiej przędzy do produkcji dywanu zachwyci nie tylko dorosłych - dzieci również z radością spędzą na nim czas podczas wielogodzinnych zabaw.

02-07-2021

Dywany z kolekcji MAROC inspirowane są wzorami kultury marokańskiej. Motyw ten podbija serca miłośników prostoty i elegancji. Zastosowanie uniwersalnych, ciepłych kolorów zapewni urokliwy, nowoczesny klimat w każdym wnętrzu. Połączenie klasycznych kolorów sprawia, że idealnie sprawdzą się zarówno w pokoju dziennym jak i w kuchni czy sypialni.

20-06-2021

W naszej ofercie pojawiły się dwie zupełnie nowe kolekcje. Dywany TINE oraz TOYS wprowadzają nutę nowoczesności poprzez zastosowanie nieregularnego kształtu. Ekstrawaganckie rozwiązanie z pewnością zachwyci gości jak i domowników oraz podkreśli charakter wnętrza. Kolekcja dywanów asymetrycznych TOYS jest dedykowana do pokojów dziecięcych.

Strona 1 z 50  > >>