09-07-2024

Dywany ręcznie tkane są wyjątkowe ze względu na starannie wykonaną pracę rąk doświadczonych rzemieślników. Każdy detal jest starannie przemyślany, a każdy splot jest ułożony z precyzją, co sprawia, że dywan jest niepowtarzalny i posiada swoją własną historię. Dodatkowo dywan robiony ręcznie pozwala wprowadzić do wnętrza nutę autentyczności i tradycji.

14-06-2024

Kolekcja dywanów NEPAL to hołd dla naturalności i tradycji rzemieślniczych. Każdy dywan tej kolekcji to wyjątkowy produkt, w pełni ręcznie wykonany z najwyższej jakości surowców. To niezwykłe połączenie nowozelandzkiej wełny i tradycyjnego tkania na krosnach nadaje tym dywanom niepowtarzalny charakter.

10-05-2024

Kolekcja dywanów DUKE to synonim wyjątkowej miękkości, trwałości i nowoczesnego wzornictwa. Głównym elementem, który wyróżnia dywany z kolekcji DUKE, jest zastosowanie bardzo miękkiej przędzy, tworzącej gęstą i przyjemną w dotyku powierzchnię. Trwałe włókno polipropylenowo-poliestrowe, użyte do produkcji dywanów DUKE, gwarantuje nie tylko długotrwałą jakość, ale również odporność na ugniatanie, co sprawia, że są one idealnym wyborem do różnych pomieszczeń, w tym do salonu, sypialni, gabinetu, pokoju dziennego czy dziecięcego.

06-04-2024

Kolekcja tkanych płasko dywanów pętelkowych JERSEY to doskonała propozycja dla osób poszukujących trwałych i eleganckich rozwiązań do dekoracji zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz swojego domu. Dywany JERSEY wykonane są z wysokiej jakości polipropylenu, co sprawia, że są one odporne na zużycie, plamy oraz działanie promieni UV, czyniąc je wszechstronnymi i dostosowanymi do różnych potrzeb.

Strona 1 z 62  > >>