23-08-2023

Dywany wykonane z wełny od stuleci kojarzą się z luksusem. Ten naturalny surowiec jest bardzo trwały, dlatego dywany wełniane mogą pozostać ozdobą domu przez kolejne dziesięciolecia. Powszechnie znane są higroskopijne właściwości wełny, a pośród wszystkich włókien, to właśnie wełna najlepiej wchłania wilgoć. Dzięki temu w salonie bądź sypialni, w której jest wełniany dywan, hamowany jest rozwój grzybów czy pleśni.

22-07-2023

Dywany typu sizal coraz częściej wykorzystywane są przy aranżacji wnętrz naszych domów, a także przestrzeni wokół nich. Dywan płasko tkany TIMO to praktyczny dodatek do salonu, sypialni czy kuchni. Dzięki zastosowaniu techniki płaskiego tkania jest on bardzo łatwy w czyszczeniu, a zarazem trwały. Odkurzacz z łatwością usunie sierść domowych pupili, a zabrudzenia łatwo umyć przy użyciu wilgotnej ściereczki.

23-06-2023

Pokój dziecięcy jest wyjątkowym miejscem dla każdego malucha. Jest miejscem, w którym zaczyna poznawać otaczający świat. Wyjątkowo ważne jest więc, aby zapewnić w tym pomieszczeniu wysoki poziom komfortu i bezpieczeństwa. Dywany JUNIOR to unikatowy produkt na rynku dywanów dziecięcych. Najnowocześniejsze techniki produkcji pozwalają na pranie dywanu w pralce. Cecha ta znacznie ułatwia utrzymanie czystości w pokoju dziecięcym. Wielogodzinne zabawy na podłodze będą nie tylko rozwijające, ale również bezpieczne, dzięki zastosowaniu antypoślizgowego spodu. Podgumowany spód dywanu sprawia, że pozostanie on na swoim miejscu nawet podczas energicznych zabaw.

01-06-2023

Nowoczesny dywan geometryczny MODE to wysokiej jakości produkt dodający wnętrzom wyjątkowego charakteru. Kolekcja ta wyróżnia się prostym, minimalistycznym wzornictwem nawiązującym do stylu skandynawskiego. Geometryczny wzór jest dodatkowo podreślony przez zastosowanie runa o dwóch wysokościach. Uniwersalny charakter dywanu sprawia, że nadaje się on idealnie jako dywan do salonu, a także dywan do sypialni, jadalni czy korytarza. Będzie on doskonałym dodatkiem do wnętrz w stylu loft, industrialnym, minimalistycznym, nowoczesnym oraz skandynawskim.

Strona 1 z 58  > >>