05-01-2019

Jest nam miło poinformować, że w ostatnim czasie pomogliśmy sfinansować zakup nowych strojów dla zawodników Akademii Piłkarskiej Świdniczanka, rocznik 2010 prowadzonych przez trenera Piotra Bednarka. Mamy nadzieję, że poprzez naszą pomoc ułatwimy ambitnym i utalentowanym zawodnikom drogę do realizacji ich sportowych celów oraz przyczynimy się do tego aby z dumą wprowadzali w życie swoje pasje i marzenia.

23-12-2018

Cudownych, radosnych, pogodnych, spokojnych i pełnych ciepła rodzinnego Świąt Bożego Narodzenia, upływających we wspaniałej atmosferze oraz wszelkiej pomyślności zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym, a także samych sukcesów i wielu radosnych chwil w nadchodzącym 2019 roku.

28-11-2018

W związku z wieloma zapytaniami ze strony naszych klientów przedstawiamy harmonogram pracy naszych sklepów w grudniu. Tradycyjnie, jak co roku będziemy pracować w niedziele. Poniżej prezentujemy harmonogram dodatkowych dni pracy.

22-11-2018

FIRMA HANDLOWA "K A B I S" BOŻENA KĘDZIORA realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich: „Wykonanie instalacji fotowoltaicznych na budynkach FIRMY HANDLOWEJ "K A B I S" Bożena Kędziora szansą na rozwój przedsiębiorstwa oraz poprawę jakości powietrza w województwie lubelskim”.

Strona 1 z 40  > >>