Nowy produkt w ofercie - PIANKA SUPERFLOOR

22-04-2011
W naszej ofercie pojawił się nowy produkt - pianka pod wykładziny SUPERFLOOR. Dostępna jest w czterech grubościach - 5mm, 7mm, 10mm oraz 13mm. Proponujemy Państwu piankę wtórnie wiązaną laminowaną jednostronnie folią LDPE oraz w wersji bez folii. Wszelkich dodatkowych informacji udzielą pracownicy naszych sklepów.

KOMPLETNY CENNIK I SPECYFIKACJA »

 

PLUSY STOSOWANIA PIANKI Superfloor:

Podniesienie jakości wykładziny
Zastosowanie pianki „Superfloor” pod wykładzinę dywanową w znacznym stopniu podnosi komfort jej użytkowania w wyniku czego wykładzina staje się bardziej miękka, grubsza i wygodniejsza. Stosując pianki „Superfloor” dbasz o swoje stawy i ograniczasz ryzyko urazów. Powłoka z folii LDPE zapobiega przenikaniu wilgoci do i z podłoża oraz ułatwia utrzymanie wykładziny w czystości.


Wysoki komfort akustyczny
Pianka „Superfloor” wycisza pomieszczenie. Zapewnia ochronę przed przenikaniem dźwięków pochodzących z zewnątrz pomieszczenia oraz zmniejsza przenoszenie dźwięku na zewnątrz. Zaleca się do pomieszczeń w których zostanie zainstalowany sprzęt nagłaśniający np. kino domowe.


Właściwości termoizolacyjne
Pianka „Superfloor” ma bardzo dobre właściwości termoizolacyjne. Zastosowany pod wykładziny dywanowe dodatkowo ociepla pomieszczenie. Eliminuje efekt „zimnej podłogi”.


Ekonomia i ekologia w jednym
Pianka „Superfloor” jest materiałem wydajnym dzięki swej optymalnej szerokości. W przypadku trwałego montażu do podłoża dzięki zamkniętej strukturze, zmniejsza się zużycie stosowanego kleju. „Superfloor” wykonany jest z pianki wtórnie wiązanej w związku z tym jest materiałem ekologicznym.


Łatwy montaż
Pianka „Superfloor” łatwo rozwija się z rolki. Powleczenie folią LDPE ułatwia rozkładanie podkładu na podłoże i przycinanie odpowiednio do jej kształtu. Wystarczą nożyce lub nóż do wykładzin.


Parametry techniczne:
Gęstość pozorna: 90 kg/m3
Pakowanie: Rolki po 12 mb w worku foliowym
Współczynnik przewodzenia ciepła: 0,7 W/mK
Współczynnik pochłaniania dźwięku: Lw = 15 - 44 dB