Kolekcja VILLA w naszej ofercie

18-12-2023

Kolekcja dywanów VILLA to esencja prostoty i funkcjonalności. Każdy z dywanów wykonany jest z najwyższej jakości wełny, co gwarantuje, że dywan będzie trwały i praktyczny w codziennym użytkowaniu. Technika płaskiego tkania sprawia, że dywany te doskonale sprawdzają się w każdym rodzaju wnętrza, od nowoczesnych i minimalistycznych po klasyczne czy też w stylu retro i vintage.

Zastosowanie naturalnej kolorystyki sprawia, że są one uniwersalnym dodatkiem do każdego pomieszczenia, pozwalając na łatwe dopasowanie do istniejącego wystroju. Stonowane kolory są subtelne i eleganckie, nadają wnętrzu delikatny akcent bez przytłaczania przestrzeni. Ich praktyczność sprawia, że są doskonałym wyborem do każdego rodzaju pomieszczenia - zarówno w salonie, sypialni, jak i w biurze czy holu.

Cechy charakterystyczne kolekcji VILLA:
- wykonane w 100% z naturalnej wełny;
- dzięki technice płaskiego tkania jest praktycznym rozwiązaniem, nie przysparzającym trudności w codziennej pielęgnacji;
- posiada certyfikat Oeko-Tex gwarantujący, że jest to produkt bezpieczny dla ludzi i środowiska;
- może być użytkowany przy ogrzewaniu podłogowym.

Dzięki starannemu wykonaniu i wysokiej jakości materiałów, dywany VILLA są nie tylko piękne, ale także łatwe w utrzymaniu w doskonałym stanie. To doskonały wybór dla tych, którzy poszukują produktu łączącego w sobie estetykę a praktyczność.

Pełna kolekcja do obejrzenia w sklepach stacjonarnych oraz naszych sklepach internetowych www.dywanyluszczow.eu oraz www.chodniki.com

Poniżej prezentujemy przykładowe zdjęcia wybranych produktów.