Kolekcja MATEO w naszych sklepach

11-04-2023

Dywany nowoczesne Mateo to ponadczasowe produkty dla osób preferujących naturalne wzory i stonowaną kolorystykę. W kolekcji Mateo przeważają odcienie szarości i delikatnych brązów, dzięki którym można poczuć głębokie ukojenie i wewnętrzny spokój. Dywany te posiadają charakterystyczne geometryczne motywy, które idealnie dopasują się do sypialni lub pokoju dziennego.

Nie da się ukryć, że dodatki aranżacyjne w postaci dywanów podbiły nasze serca. Obecnie są one wykonywane z najwyższej jakości surowców i dopracowane właściwie w każdym calu. Dywan nowoczesny Mateo charakteryzuje się przede wszystkim:
- wzorem i kolorem inspirowanym naturalnym motywem, który z łatwością można dopasować do każdego pomieszczenia;
- do produkcji użyte zostały dwa rodzaje przędzy – polipropylen i poliester shrink;
- dywan jest bardzo miękki w dotyku, ponieważ do jego produkcji został wykorzystany nowy typ przędzy "Soft Touch";
- dwa poziomy runa powodują, że dywan ma ciekawą strukturę, dzięki czemu ma on jeszcze bardziej naturalny wygląd;
- dużym wyborem dostępnych rozmiarów od 80x150 do 280x370, więc łatwo jest je dopasować do danego pomieszczenia;
- w ofercie dostępne są również dywany okrągłe. Można więc zakupić cały komplet: prostokąt + koło, który świetnie sprawdzi się w większych pomieszczeniach.

Przeważający odcień szarości, wymieszanej z kolorem ecru oraz czarnym nadaje dywanowi niebanalnego charakteru. Będzie to idealna ozdoba wszędzie tam, gdzie stawia się na powrót do natury, czyli w przestrzeniach w stylu skandynawskim oraz nowoczesnym, jak i w miejscach, gdzie chcemy przełamać tradycyjny wystrój i zdecydować się na coś bardziej oryginalnego. Jeśli więc szukasz połączenia tradycyjnego motywu z nowoczesną kolorystyką, wówczas dywan nowoczesny Mateo będzie najlepszym wyborem dla Twojego domu.

Pełna kolekcja do obejrzenia w sklepach stacjonarnych oraz naszych sklepach internetowych www.dywanyluszczow.eu oraz www.chodniki.com

Poniżej prezentujemy przykładowe zdjęcia wybranych produktów.