Kolekcja TWIN w naszych sklepach

28-11-2022

Połączenie pięknego wyglądu, funkcjonalności i ekologii wydaje się niemalże niemożliwe. Jednak dzięki nowoczesnym technologiom produkcji udało nam się stworzyć kolekcję dywanów, która łączy w sobie te trzy, bardzo ważne cechy. Kolekcja dywanów TWIN to produkty wykonane z bawełny pochodzącej z recyklingu. Dzięki temu życie w zgodzie z naturą staje się jeszcze łatwiejsze.

Dodatkowo są dwustronne - oznacza to, że jeśli jedna strona się pobrudzi, zniszczy lub po prostu znudzi, można spokojnie odwrócić dywan na drugą stronę. Jest to rozwiązanie nie tylko praktyczne, ale również ekologiczne, ponieważ dywan może posłużyć zdecydowanie dłużej. Dywany TWIN są również wyjątkowo łatwe w utrzymaniu czystości. Płaskotkane, pętelkowe runo łatwo i szybko się odkurza, dzięki czemu można zaoszczędzić wiele czasu na codziennych porządkach.

Piękne, praktyczne i przyjazne dla środowiska - czy można sobie wyobrazić lepsze połączenie? Sprawdź, jak dywany z kolekcji TWIN sprawdzą się w Twoim domu! Pełna kolekcja do obejrzenia w sklepach stacjonarnych oraz naszych sklepach internetowych www.dywanyluszczow.eu oraz www.chodniki.com

Poniżej prezentujemy przykładowe zdjęcia wybranych produktów.