Kolekcja SANTO w naszej ofercie

25-08-2022

Przez wiele lat kolor beżowy był odsyłany na dalszy plan w aranżacjach wnętrz. Jednakże już od kilku sezonów kolor ten jest niekwestionowanym TOP1 wśród wyborów projektantów. Stosowana w różnych odcieniach, w połączeniu z innymi kolorami lub samodzielnie - jest niezwykle piękna i elegancka.

Kolekcja sznurkowych dywanów SANTO podkreśla magię i elegancję tego koloru. Metoda produkcji, jaka została wykorzystana przy produkcji tych dywanów sprawia, że są one bardzo uniwersalne w zastosowaniu. Dzięki tkaniu sznurkami, dywany te idealnie sprawdzą się w zarówno w sypialni, salonie jak i w kuchni, przedpokoju, a nawet na zadaszonym tarasie. Niepodważalnym atutem tego rodzaju dywanów jest łatwość ich czyszczenia. Wystarczy odkurzyć lub przetrzeć wilgotną ścierką i wszystkie zabrudzenia znikają w mgnieniu oka.

Można go stosować we wnętrzach lub na zadaszonych tarasach, a szeroka gama rozmiarów pozwoli na dopasowanie dywanu do każdej aranżacji. Pełna kolekcja do obejrzenia w sklepach stacjonarnych oraz naszych sklepach internetowych www.dywanyluszczow.eu oraz www.chodniki.com

Poniżej prezentujemy przykładowe zdjęcia wybranych produktów.