Kolekcja MAROC w naszej ofercie

02-07-2021

Dywany z kolekcji MAROC inspirowane są wzorami kultury marokańskiej. Motyw ten podbija serca miłośników prostoty i elegancji. Zastosowanie uniwersalnych, ciepłych kolorów zapewni urokliwy, nowoczesny klimat w każdym wnętrzu. Połączenie klasycznych kolorów sprawia, że idealnie sprawdzą się zarówno w pokoju dziennym jak i w kuchni czy sypialni.

Zastosowanie na pozór zimnych kolorów przełamane jest wzorami, które nadają przytulny klimat. Dywany wykończone są frędzlami, które dodają dodatkowego uroku i odrobinę szaleństwa w wystroju. Przyjemne w dotyku włosie jest łatwe w utrzymaniu czystości dzięki dużej gęstości włókna. Jeśli poszukujesz dywanu nietuzinkowego, który klasykę i elegancję wyraża w nowoczesnym wydaniu, dywany z serii MAROC będą dla Ciebie idealne.

Dywany dostępne są w rozmiarach: 80x150 cm, 120x170 cm, 140x190 cm, 160x220 cm, 180x270 cm, 200x290 cm, które znajdą zastosowanie w pomieszczeniu dowolnej wielkości.

Pełna kolekcja do obejrzenia w sklepach stacjonarnych oraz naszych sklepach internetowych www.dywanyluszczow.eu oraz www.chodniki.com

Poniżej prezentujemy przykładowe zdjęcia wybranych produktów.