Kolekcje TINE oraz TOYS w naszych sklepach

20-06-2021

W naszej ofercie pojawiły się dwie zupełnie nowe kolekcje. Dywany TINE oraz TOYS wprowadzają nutę nowoczesności poprzez zastosowanie nieregularnego kształtu. Ekstrawaganckie rozwiązanie z pewnością zachwyci gości jak i domowników oraz podkreśli charakter wnętrza. Kolekcja dywanów asymetrycznych TOYS jest dedykowana do pokojów dziecięcych.

Nawiązanie do motywów natury już od wielu lat króluje wśród trendów w wystroju wnętrz. Umiłowanie do przyrody i chęć uwiecznienia jej piękna nie jest łatwym zadaniem. Tymczasem nam udało się osiągnąć ten cel i stworzyliśmy kolekcję niebanalnych dywanów, których motywem przewodnim jest otaczający nas świat.

Kolekcja dywanów TINE uzewnętrznia miłość człowieka do natury. Od wielu lat inspirowała ona bowiem największych twórców różnych dziedzin, również projektantów wnętrz. Nic dziwnego, ponieważ motywy przyrodnicze w połączeniu z kolorami ziemi idealnie sprawdzają się w niemal wszystkich aranżacjach. Wzornictwo to pięknie podkreśla urok litego drewna, wprowadza spokój i przynosi relaks.

Pełna kolekcja TINE do obejrzenia w sklepach stacjonarnych oraz naszych sklepach internetowych www.dywanyluszczow.eu oraz www.chodniki.com

Wybór dywanu do pokoju dziecięcego to o wiele ważniejsza decyzja, niż mogłoby się wydawać. Dzieci spędzają bardzo dużo czasu podczas zabawy na podłodze, czy stawiając pierwsze w życiu kroki. Dywany spełniają funkcję nie tylko dekoracyjną, ale również poprawiają komfort zabawy, zabezpieczają od twardej i zimnej podłogi, oraz zapobiegają poślizgnięciu się na śliskich panelach. Z tego właśnie powodu bardzo ważne jest, aby wybrać dywan miękki i wygodny, ale również bezpieczny dla zdrowia.

Dywany z kolekcji dziecięcych kuszą pięknymi kolorami i bajkowymi wzorami. Zazwyczaj jednak są to dywany prostokątne lub okrągłe. Kolekcja TOYS nieco przełamuje schematy poprzez zastosowanie elementu przestrzennego, jakim są wycinane wzory. Jest to niestandardowy element, który z pewnością pokochają dzieci.

Pełna kolekcja TOYS również do obejrzenia w sklepach stacjonarnych oraz naszych sklepach internetowych www.dywanyluszczow.eu oraz www.chodniki.com

Poniżej prezentujemy przykładowe zdjęcia wybranych produktów.