FLOKATI szare i kremowe w naszej ofercie

30-09-2020

Flokati to tradycyjne, greckie tekstylia... puszyste dywany oraz narzuty, które w krajach śródziemnomorskich są znane od lat. Współcześnie nic nie stoi również na przeszkodzie, aby i w Państwa wnętrzach zagościły te wyjątkowe produkty. W naszym sklepie internetowym przygotowaliśmy dla klientów wyjątkowe flokati wełniane, czyli narzutę, pled w kolorze naturalnej bieli oraz w kolorze szarości. Już teraz zachęcamy do zakupu tych produktów, ponieważ naprawdę trudno przejść obok nich obojętnie.

Dlaczego warto zdecydować się na nasze wełniane flokati? Egzemplarz, który mogą Państwo zakupić jest towarem całkowicie nowym i wykonanym z możliwie najlepszej wełny, co z kolei przekłada się na jego długą żywotność i wspaniały komfort użytkowania. Flokati może być zaaranżowane po prostu jako dywan, ale równie świetnie sprawdza się jako narzuta na łóżko, fotel, czy kanapę. Zastosowanie narzuty jest nie tylko świetną dekoracją, ale i w przypadku łóżka — zabezpiecza przed osadzaniem się nadmiernej ilości kurzu na pościeli. Wysoka jakość wykonania, duży wspaniały komfort użytkowania i piękne wykończenie tego modelu idzie jeszcze w parze z praktycznie bezproblemowym czyszczeniem. Proponowane przez nasz sklep flokati może być z powodzeniem czyszczone za pomocą odkurzacza albo lekko zwilżonej szmatki. Dywanik jest dostępny w kształcie prostokąta oraz koła w dwóch wariantach kolorystycznych - białym oraz szarym, dlatego sprawdzi się rewelacyjnie w wielu pomieszczeniach — zarówno tych tradycyjnych, jak i bardziej nowoczesnych. Serdecznie zachęcamy do zakupu.

Dywany dostępne są w wielu rozmiarach. Pełna kolekcja do obejrzenia w sklepach stacjonarnych oraz naszych sklepach internetowych www.dywanyluszczow.eu oraz www.chodniki.com

Poniżej prezentujemy przykładowe zdjęcia.