17-09-2018

Jest nam miło poinformować, że w ostatnich dniach pomogliśmy sfinansować zakup nowych strojów dla zawodników MKS Sygnał Lublin rocznik 2007. Drużyna uczestniczy w rozgrywkach Lubelskiej Ligi Młodzika Młodszego, grupa 1. Rozgrywki prowadzi Lubelski ZPN.

31-07-2018

W naszych sklepach dostępna jest już najnowsza kolekcja ARGENT. Są to dywany wyprodukowane z przędzy polipropylenowej najwyższej jakości, o bardzo dużej gęstości tkania i wadze aż 2,7 kg/m2. Prezentujemy bardzo zróżnicowane wzornictwo w modnych kolorach. Dostępne są zarówno klasyczne wzory w stylu VINTAGE, jak również nowoczesne w stylu skandynawskim. Nie mogło w kolekcji zabraknąć również popularnych w tym roku wzorów z motywami florystycznymi.

23-06-2018

Nasza kolekcja dywanów SKETCH powiększyła się o nowe, najmodniejsze w tym sezonie kolory. Prezentujemy najpopularniejsze wzory w nowych koloryzacjach - Gwiazdki, Zygzak, Koniczyna, Pasy czy Ruta dostępne są teraz w pudrowym różu, turkusowym oraz złotym kolorze.

16-05-2018

Szkoła Podstawowa aktywnie uczestniczy w rozgrywkach Szkolnej Ligi Rugby Tag - jest to bezkontaktowa koedukacyjna wersja rugby. W Lublinie 27 kwietnia odbył się jeden z turniejów eliminacyjnych tych rozgrywek, a reprezentacja klasy VI - rocznik 2005 - już w nowych strojach zwyciężyła w tym turnieju. Zapewniła sobie tym samym awans do finału wojewódzkiego tych rozgrywek który odbędzie się osiemnastego maja także w Lublinie.

Strona 1 z 39  > >>