03-04-2021

Zbliża się Wielkanoc, Z okazji Świąt Wielkiej Nocy życzymy naszym Klientom i Współpracownikom przede wszystkim dużo zdrowia, spokoju i odpoczynku od codziennych trosk oraz nadziei na szybki powrót do normalności, za którą tak bardzo tęsknimy.

23-03-2021

Tradycyjnie, jak co roku nasze sklepy będą czynne w ostatnią niedzielę przed Świętami Wielkanocnymi. W związku z wieloma zapytaniami przedstawiamy harmonogram pracy sklepów. Nasze placówki pozostają otwarte w standardowych godzinach pracy, a ponadto dokładamy wszelkich starań aby zapewnić Państwu oraz Pracownikom bezpieczeństwo podczas zakupów.

05-03-2021

Klimat skandynawski w naszych domach to w ostatnim czasie istny krzyk mody. Wprowadzamy do swoich wnętrz pastelowe kolory, w tym właśnie szarości, beże, kremy. Nasze kolekcje LAPIN oraz TEDDY to antypoślizgowe dywany, które są idealne dla osób, kochających przebywać w takich odcieniach. Z naszym produktem masz szansę na zatopienie stóp w runie dywanu, który przypomina futerko prawdziwego królika.

22-02-2021

Akademia Piłkarska Bronowice Lublin to klub z 4 letnim stażem. Akademia szkoli blisko 180 adeptów w wieku 5-10 lat w 12 grupach szkoleniowych. Może pochwalić się brązową gwiazdką w certyfikacji szkółek piłkarskich PZPN i współpracą z Akademią Raków Częstochowa. AP Bronowice jest jednym z 15 klubów filialnych zespółu z Ekstraklasy. Akademia nie zamyka się na współpracę na terenie województwa lubelskiego i od ponad roku jest partnerem Lublinianki Lublin.

Strona 1 z 49  > >>