02-03-2020

Geometryczne wzory od lat królują w aranżacji wnętrz. Alter to kolekcja nowoczesnych dywanów oraz chodników o geometrycznym wzornictwie i modnej kolorystyce. Dominują w niej szarości z akcentem pastelowych odcieni różu, błękitu i złota. Ich runo jest gęste i miękkie, a wycięcia wzorów (tzw. carving) dodatkowo tworzą efekt trójwymiarowości.

15-02-2020

Jest nam miło poinformować, że w ostatnim czasie pomogliśmy sfinansować zakup nowych dresów dla zawodników Klubu Sportowego Lublinianka Lublin rocznik 2011 prowadzonych przez trenera Michała Kowalczyka. Mamy nadzieję, że poprzez naszą pomoc ułatwimy ambitnym i utalentowanym zawodnikom drogę do realizacji ich sportowych celów oraz przyczynimy się do tego aby z dumą wprowadzali w życie swoje pasje i marzenia.

17-01-2020

PLAY to aksamitny, puszysty i delikatny w dotyku dywan wykonany z przędzy poliestrowej. Materiał ten charakteryzuje się wyjątkowo miękkim włóknem, które dodatkowo jest bardziej odporne na zabrudzenia. Wesołe wzory i pastelowe kolory będą doskonale pasować zarówno do pokoju małego dziecka jak i nastolatka. Zastosowany spód antypoślizgowy wspaniale sprawdzi się również na śliskich nawierzchniach, zapobiegając przesuwaniu się po podłodze. Świetna jakość wykonania gwarantuje wysoki komfort użytkowania.

24-12-2019

Cudownych, radosnych, pogodnych, spokojnych i pełnych ciepła rodzinnego Świąt Bożego Narodzenia, upływających we wspaniałej atmosferze oraz wszelkiej pomyślności zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym, a także samych sukcesów i wielu radosnych chwil w nadchodzącym 2020 roku.

Strona 1 z 45  > >>