Dywany imitujące bydlęcą sztuczną skórę w naszej ofercie

26-08-2020

Jeżeli od zawsze marzyli Państwo o tym, aby wprowadzić do swoich wnętrz trochę zwierzęcego klimatu... dzięki ofercie naszego sklepu — w końcu jest to możliwe. Naszym klientom oferujemy wysokiej jakości kolekcję dywaników inspirowanych motywami zwierzęcymi. Wysokiej jakości dywany poliestrowe, które cieszą się niesłabnącą popularnością nawet wśród naszych bardzo wymagających klientów.

Przygotowaliśmy kilkanaście propozycji imitujących skóry krowie i bydlęce. Co ważne, podczas produkcji nie ucierpiało żadne zwierzę. Dywany z kolekcji COW HIDE z powodzeniem mogą stać się główną ozdobą, albo jednym elementem z całej kolekcji dekoracji w danym domu, czy mieszkaniu. Dzięki temu, że naszą kolekcję zwierzęcą można zakupić w różnych wariantach rozmiarowych — jesteśmy przekonani, że dopasowanie odpowiedniego dywanu do danego wnętrza nie będzie stanowiło żadnego problemu. Modele inspirowane motywami zwierzęcymi zostały wykonane w całości z poliestru, co z kolei przekłada się na ich długą żywotność i bardzo duży komfort użytkowania. Koniec z egzemplarzami, które psują się po kilku tygodniach użytkowania! Gwarantujemy, że bez względu na to, który dywan z motywem zwierzęcym Państwo wybiorą — posłuży on przez długi czas, a przy tym ciągle będzie zachwycał swoim pięknym wykonaniem.

Dywany dostępne są w rozmiarach: 100x150 cm, 155x195 cm oraz 180x220 cm. Pełna kolekcja do obejrzenia w sklepach stacjonarnych oraz naszych sklepach internetowych www.dywanyluszczow.eu oraz www.chodniki.com

Poniżej prezentujemy przykładowe zdjęcia wybranych produktów.