Wełniane dywany KERMAN i MAGNETIC w naszej ofercie

30-09-2019

KERMAN i MAGNETIC to nasze najnowsze kolekcje dywanów wełnianych - wyróżniają się wyjątkowo gęstym runem, wykonanym w 100% z owczej wełny. Ich włókna są miękkie w dotyku, sprężyste, wytrzymałe na odkształcenia, a kolory trwałe i odporne zarówno na zabrudzenia, jak i ścieranie.

Charakteryzują się także wysoką higroskopijnością. Wełniany dywan chłonie nadmiar wody z powietrza, jeśli w pomieszczeniu jest wysoka wilgotność i oddaje ją stopniowo, jeśli powietrze staje się bardziej suche, regulując tym samym wilgotność całego pomieszczenia. Ponadto są antyelektrostatyczne, a także stanowią świetną barierę cieplną i akustyczną naszej podłogi.

W kolekcjach KERMAN i MAGNETIC znajdziecie w Państwo wzory klasyczne w nieco nowoczesnym wydaniu, jak i nawiązujące do stylu boho. Wszystko w naturalnej palecie barw - odcienie szarości, brązu i beżu. To idealna propozycja dopełnienia aranżacji salonu, gabinetu czy sypialni. Poprzez swój elegancki styl nadają pomieszczeniu wyjątkowego charakteru i stwarzają klimat całego wnętrza.

Dywany KERMAN dostępne są w rozmiarach: 120x170 cm, 160x240 cm i 200x300cm. Pełna kolekcja do obejrzenia w sklepach stacjonarnych oraz naszych sklepach internetowych www.dywanyluszczow.eu oraz www.chodniki.com

MAGNETIC występuje w rozmiarach: 133x180 cm, 160x220 cm, 200x280 cm oraz 240x330 cm. Pełna kolekcja do obejrzenia w sklepach stacjonarnych oraz naszych sklepach internetowych www.dywanyluszczow.eu oraz www.chodniki.com