Kolekcje dywanów z frędzlami MANYAS i MIRADA

13-02-2019

Wyjątkowe, niespotykane, łamiące stereotypy - takie są właśnie dywany z frędzlami w kolekcjach MANYAS i MIRADA, które od niedawna dostępne są naszym asortymencie. Łączymy tradycyjne wzornictwo z nowoczesnością dzięki czemu idealnie wkomponują się w każde pomieszczenie, a dodatkowo zupełnie odmienią wnętrze.

Dywany z kolekcji MIRADA utrzymane są w jasnych, pastelowych kolorach i oryginalnym, niespotykanym wzornictwie. Dominują krem, róż i turkus, a rzadko spotykane ostatnio frędzle dają ciekawy efekt. Będą z pewnością pięknie prezentowały się zarówno w nowoczesnych jak i klasycznych wnętrzach.

Do produkcji wykorzystano włókno akrylowe, które daje niezwykłą miękkość oraz jest bardzo wytrzymałe. Dywany w kolekcjach MIRADA oraz MANYAS dostępne są w wielu rozmiarach: od 80x150cm do 200x300cm, jak również nietypowych 80x300cm czy 100x300cm, a także w kształcie kół oraz owali.

Pełna kolekcja dywanów MIRADA oraz MANYAS do obejrzenia w naszym sklepie internetowym - dywanyluszczow.eu oraz oczywiście w naszych sklepach.

Poniżej prezentujemy kilka wzorów.